ZATERDAG 16 JULI HULDIGINGSCONCERT KONINKLIJKE HARMONIE VAN THORN EUROPEES KAMPIOEN!

PROGRAMMA HULDIGINGSCONCERT KONINKLIJKE HARMONIE VAN THORN ZATERDAG 16 JULI OPENLUCHTTHEATER DE ABDIJHOF

Op 21 mei jl. behaalde de Koninklijke Harmonie van Thorn o.l.v. haar chef-dirigent Norbert Nozy tijdens The European Championship for Wind Orchestras glansrijk de titel Europees Kampioen met 96.25 van de 100 punten.

Ter gelegenheid van dit uitzonderlijke resultaat is er zaterdag 16 juli de officiële huldiging van dirigent en muzikanten in de vorm van een Huldigingsconcert vanaf 19.30 uur in het Openluchttheater De Abdijhof.

Het Percussion Ensemble van de Drumband van de Koninklijke Harmonie van Thorn opent het muzikale gedeelte.
Het programma vermeldt:
– Exposure van Vincent Cox
– Freya van Etienne Houben
– Rain Man van H. Zimmer, arr. Frits Kessels
– St. Rochus Fair ‘Kirmes in ’t Dürre’ van Henk Martens

Naast het optreden van onze drumband verzorgt de Koninklijke Harmonie van Thorn een luisterrijk en gevarieerd concert.

Het uit te voeren programma:
– Les Chasseresses van Léo Delibes
– Pirates of the Caribean en Tarzan (met toevoeging van muzikantjes uit Jeugdband KHT)
– El Sombrero de tres Picos van Manuel de Falla (2 delen)
– Libertango van Astor Piazzolla
solisten Vera Brouns en Leanne Vermazeren
– Rhapsody van Angel Zabersky (speciaal cadeau van onze oud dirigent Will Jacobs)
– La Vie Parisienne van Jacques Offenbach
– Folies Bergère van Paul Lincke

Na afloop van het concert is er een informeel samenzijn, dat muzikaal wordt opgeluisterd door Budels Big Band en een koperensemble van de Koninklijke Harmonie van Thorn.

Het bestuur van de Koninklijke Harmonie nodigt belangstellenden uit te komen delen in de huldiging.

13310465_10154253849744721_4243684892579240025_n          _DSC6337[1]

Reacties zijn gesloten.